אודות קייטרינג קינג דיויד

אודות קייטרינג קינג דיויד

טעמים של יוקרה 

השקת אירוע ייחודי, מפנק ומוקפד בכשרות מהודרת זה לא ענין של מה בכך. יש מי שיודע לעשות את זה מושלם, קייטרינג קינג דיויד אירועי יוקרה זה אירוח ברמה לאירוע מהחלומות.

 

קונסטרוקציה של הופעה

אירוע מושלם מורכב ממספר מאפיינים היוצרים את הכותרת "אירוע של פעם בחיים". מלבד אולם האירועים, ההלבשה והמוזיקה. העריכה, ההגשה והטעמים נצרבים בתודעה ומשאירים חותם של טעם טוב מהאירוע. תמיד חלמתם על האירוע שתפיקו,  האווירה האחרת והאורחים המרוצים שיצאו עם הרגשה מיוחדת, שונה מכל מה שהם הכירו עד אז. ברגעים של תכנון וקבלת החלטות, כשאתם מתלבטים לגבי הקייטרינג ורמת האוכל. קינג דיוויד אירועי יוקרה יציע לכם תפריט מגוון, אחר וייחודי שיחשוף את האורחים שלכם  לחדש, לשונה וליוקרתי.

 

יוצרים מחדש

הגעתם למקום הנכון, קינג דיוויד אירועי יוקרה יחד עם שף עם ניסיון עשיר ירכיבו לכם תפריט שף מקורי  וייחודי. כך האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, עם חוויה קולינרית  אחרת. מלבד רמת האוכל הגבוהה, העריכה המושקעת והמקורית שתיתן נראות מלכותית. הסטייל והפינוקים שנותנים את הטאצ' הסופי הם חלק מהליבה של קינג דיויד אירועי יוקרה.

וכן זה אפשרי.... האירועים שלנו תחת הכשרות המהודרת של "בד"צ העדה החרדית" !

 

שף ויועץ קולינרי - שילוב של ניצחון

כשף המשמש גם כיועץ קולינרי מכיר השף את הטקטיקות שמאחורי האוכל, הוא יודע להפתיע בהצעות הגשה חדשניות ומקוריות ולהפיק מנות מוקפדות ומפנקות מעולם אחר.

לשף עשיר בתחום הקולינרי, הוא מבין מה עושה לאנשים את השינוי, מה נותן להם את התחושה של החדשנות ומה גורם להם להרגיש אחרת.

שיתופי הפעולה והעבודה שלו עם צוות מקצועי הביאו אותו להפקות הייחודיות לו ומיתג במקום של כבוד את האירועים של קינג דיויד אירועי יוקרה.  

 

מגישים לכם שרות עם סטייל

אצל קינג דיויד אירועי יוקרה ניתן דגש רב על השרות. כקייטרינג בעל רמה וסטייל, האירוח המפנק הוא חלק בלתי נפרד, המלצרים המקצועיים מקפידים על אדיבות ועל סבר נינוח בעת מתן השרות.  

תכירו את הקייטרינג המוביל באירועים יוקרתיים, קינג דייוויד עם השף בעל הניסיון העשיר. כדי שתפיקו את המקסימום מהאירוע, תשאירו את האורחים שלכם עם טעם של עוד, כי אירוע שמופק תחת ידי שף בביצוע מושלם מגשים לכם חלום!

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!