קייטרינג גורמה כשר למהדרין

קייטרינג בד"צ העדה החרדית

מתכננים בר או בת מצווה, חתונה, שבת חתן או כל אירוע פרטי אחר? אם כן, חשוב לתת את הדעת על איכותו של המזון שיוגש לאורך האירוע ולא פחות חשוב מכך – על כשרותו.  קייטרינג קינג דיוויד  הינו קייטרינג בד"צ העדה החרדית, מה שמבטיח לכם את רמת הכשרות המוקפדת ביותר שאפשר לבקש.

 

 

contact

 

 

 

 

 

 

חשיבותה של הכשרות באירועים

 

 

מיליוני אנשים בארץ מקפידים על כשרות, על המסורת והוראות ההלכה, ובוודאי שגם במשפחה שלכם יש כאלו. כאשר מתכננים אירוע רוצים כמובן שכולם יוכלו ליהנות מהמטעמים הנהדרים של הקייטרינג, ומסיבה זו חשוב לפנות אל חברה העובדת תחת פיקוח של בד"צ העדה החרדית. יש לציין כי עמידה בדרישות הכשרות בישראל איננה עניין של מה בכך ומי שרוצה לקבל תעודת כשרות חייב להיות תחת פיקוח של רבנות מקומית או מטעם הרבנות הראשית. מי ששואף לקבל הכשר צריך לשלם אגרות שנתיות, לשלם את שכרם של המשגיחים, וכמובן לעמוד בדרישות הפיקוח השונות. יחד עם זאת, יש להבין שלא כל שומרי המסורת מקפידים על אותה רמת כשרות, ויש אנשים שעבורם הכשרות הרגילה איננה מספיקה. בדיוק מסיבה זו קיימים גורמים עצמאיים המספקים תעודות כשרות למהדרין ומקפידים על תנאים יותר מוקפדים ומחמירים. עקב כך, עסקים מתחום המזון, לרבות חברות קייטרינג, המחזיקים בתעודות הכשרות למהדרין מסוגלים להציע מענה מושלם לכל המוזמנים מכל העדות ומכל דרגות ההקפדה.

 

 

למעשה, רמה הכשרות הכי גבוהה שניתן להשיג היא כשרות של בד"צ העדה החרדית. כאמור, חברת הקייטרינג שלנו מחזיקה ברמת הכשר זו ועל מנת לקבל אותה אנו עומדים ברמת פיקוח מחמירה ביותר. מדובר בפיקוח הכולל ליווי קרוב של משגיח מטעמו של הבד"צ, ביקורות הנערכות לעיתים קרובות, פיקוח על אופן ההגשה של המזונות והבישול שלהם, על הכנת המנות, כלי האוכל, חומרי הגלם ועוד.

 

המעוניינים בשירותי קייטרינג בד"צ העדה החרדית בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ויוקרה, מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!