קייטרינג גורמה כשר למהדרין

קייטרינג לשבת חתן כולל מלצרים

מתכננים שבת חתן? רוצים ליהנות מארוחה יוקרתית ומשובחת בטוב טעם? מעוניינים בצוות מלצרים אדיב שידאג לכל צרכיכם? אם כן, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בקינג דיויד וליהנות משירות אקסקלוסיבי של קייטרינג לשבת חתן כולל מלצרים.

  

contact

 

 

 

  

לנוח, לבלות וליהנות עם המשפחות

 

יש עדות הנוהגות לקיים את שבת החתן לפני החתונה, ויש הנוהגות לציין אותה אחריה. ואולם, מה שמשותף לכולם (מלבד חיוב החתן בעלייה לתורה), הוא המפגש המרגש עם משפחתו של הצד השני באיחוד המקודש. לאור ניסיוננו הרב אנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר לאנשים בשבת חתן הוא להעביר את היום באופן נינוח, נעים ורגוע. בדרך כלל הם אינם מעוניינים לטרוח רבות לקראת ובתוך שבת החתן, ובכלל זה גם לא בהכנת המנות לארוחות משפחתיות גדולות, שמירת המזון לקראת השבת, עריכת השולחן, פינוי הכלים לאחר מכן, וכיוצא בזאת.

 

הפתרון הטוב ביותר לסוגיה זו היא להזמין קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים אשר דואגים לכל צרכיכם. ביחד אתכם נבנה תפריט מותאם אישית עם המון מנות משובחות לבחירה ועם עיצובים מקוריים ומיוחדים של שף הבית שלנו. כמו כן, נדאג להכין מראש את המנות כך שיהיו טריות לחלוטין ומוכנות להגשה על השולחן בשבת, כאשר את השולחנות עצמם נערוך באופן יוקרתי עם עיצובים שונים של כיסאות, מפות, מפיות, סכו"ם מפואר וכלי הגשה יפהפיים. צוות המלצרים שלנו מודע היטב לחשיבותה של שבת החתן ולאווירה השוררת באירועים מסוג זה, ויקפיד להעניק לכם שירות אדיב ונעים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

ובאשר למנות עצמן, כאן מחכה לכם הפתעה טעימה במיוחד. אנו מזמינים אתכם לעיין ולהתחיל בתפריטים שלנו לקבל מושג לגבי עושר המנות שממנו תוכלו לבחור. לפרטים נוספים ולהזמנת שירותי קייטרינג לשבת חתן כולל מלצרים פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!