קייטרינג גורמה כשר למהדרין

שירותי קייטרינג לציבור החרדי

עד לפני מספר שנים, אנשים המשתייכים לציבור החרדי נתקלו בבעיה בבואם לאירועים עסקיים, חברתיים ואף משפחתיים. לא פעם המזון שהוגש באירוע לא עמד בדרישות הקפדת הכשרות שלהם, בין אם חברת הקייטרינג עבדה ללא הכשר בכלל, או בהכשר של הרבנות הראשית או של רבנות מקומית אשר לא הייתה מספיק מחמירה כדי לעמוד בסטנדרטים של הציבור החרדי. ואולם, כיום המצב שונה בזכות חברות כמו קינג דיויד המציעות קייטרינג לציבור החרדי.

 

 

contact

 

 

 

 

 

 

הכשר של בד"צ העדה החרדית בירושלים

 

לאור שנים רבות של ניסיון בעולם הקייטרינג אנו בהחלט מודעים לסוגיית הכשרות, ויודעים עד כמה הדבר חיוני עבור משפחות חרדיות או משפחות שחלק מחבריהן משתייכים למגזר החרדי. בדיוק לשם כך בחרנו עבור שירותי הקייטרינג שלנו הכשר של בד"צ העדה החרדית בירושלים. בחירה זו מחייבת אותנו לעמוד בדרישות מדוקדקות וקפדניות של המשגיח מטעם הבד"צ, החל בחומרי הגלם, דרך בשר גלאט כשר, ועד לדרך הבישול והתנהלות הצוות המקצועי במטבח. דרך התנהלות זאת מקנה לנו את תעודת ההכשר הגבוהה ביותר שאפשר לבקש, אשר מתאימה לגמרי לצרכי המגזר החרדי וממילא גם למוזמנים שהינם שומרי מסורת דתיים וחילונים.

 

הנאה שלמה מהאירוע

 

באירועים שבהם אנו מגישים, המוזמנים יכולים ליהנות ממנות גורמה מוקפדות וטעימות במיוחד, בין אם בשריות או חלביות, ללא שמץ חשש לגבי מידת כשרותן. מדובר במנות המתוכננות על ידי שף בעל ניסיון עשיר, שהינו גם יועץ קולינרי ולכן ביכולתו להמליץ על דרכי הגשה מפתיעות ואסתטיות במיוחד. אנו מזמינים אתכם לעיין בתפריטים השונים שאנו מציעים ולהיווכח במו עיניכם שמדובר במנות גורמה מהשורה הראשונה. כך תיהנו מאירוע יוקרתי לכל פרטיו ומביטחון מלא בדרגת הכשרות המתאימה גם לציבור החרדי.

 

להזמנת שירותי קייטרינג לציבור החרדי פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!