קייטרינג גורמה כשר למהדרין

שירותי קייטרינג לבת מצווה מהדרין

 

לקראת בת המצווה ההכנות רבות וההתרגשות גדולה. מצד אחד עליכם לדאוג לכל הפרטים של האירוע ומצד שני לשים לב שהם מממשים את חלומותיה של בעלת השמחה. אחד הדברים שממש לא כדאי לדאוג לגביהם, ושחשוב להבטיח אותם בשביל השקט הנפשי, הוא התפריט של בת המצווה. חברתנו מספקת קייטרינג בת מצווה מהדרין המאפשר לכל המוזמנים ליהנות ממנות משובחות, מפוארות ויוקרתיות, המוגשות בטוב טעם על ידי צוות מקצועי של מלצרים אדיבים ומיומנים. כמו כן, ישנה אפשרות להגשת בופה, לארוחת בוקר, למנות חלביות או בשריות ועוד, כאשר הבחירה יכולה להיעשות בליווי הצוות המקצועי שלנו, שכבר סייע ללקוחות רבים להתאים את המנות הנכונות לאירוע שלהם.

 

 

contact

 

 

 

 

 

קייטרינג מפואר כיד המלך

 

ראשית, חשוב להדגיש כי הקייטרינג שלנו פועל תחת פיקוח והכשר של בד"צ העדה החרדית בירושלים. זוהי דרגת הכשרות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש ולכן אם אתם משפחה חרדית, או שיש אנשים מהציבור החרדי במשפחתכם, גם הם יוכלו ליהנות מהמטעמים ללא חשש. שנית, אנו שמים דגש על יוקרה ופאר המתחילים כבר בעיצוב השולחנות ובכלי ההגשה, דרך אופן הגשת המנות שיכולה להיות מקורית וייחודית, ועד לעבודתם של המלצרים. כאמור, את המנות שיוגשו ניתן להתאים בדיוק לרצונות שלכם ולהרכב המוזמנים, בין אם יש צורך במנות העונות לטעמם של בני נוער וילדים, בין אם מדובר באירוע קליל יחסית עם תפריט חלבי בבופה, ובין אם באירוע באווירה מכובדת ורצינית יותר.

 

המעוניינים בשירותי קייטרינג לבת מצווה מהדרין בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ויוקרה, מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

 

 

 

 

 

 

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!