קייטרינג גורמה כשר למהדרין

קייטרינג גלאט כשר איכותי ויוקרתי

מעוניינים לערוך אירוע משפחתי בו כל המוזמנים יוכלו ליהנות מהמנות הטעימות, ללא קשר לרמת הכשרות שעליה הם מקפידים? אם כן, הבחירה הנכונה היא קייטרינג כשר למהדרין תחת השגחת הבד"צ החרדי, כפי שניתן למצוא אצלנו בקייטרינג קינג דיויד.

 

 

 

contact

 

 

 

 

 

מה זה גלאט כשר?

 

אנו מספקים קייטרינג גלאט כשר לאירועים המבטיח לכם את דרגת הכשרות הכי גבוהה במנות הבשריות. גלאט כשר הוא דרך שחיטה חלקה של בהמות והיא מבחינת ההלכה נחשבת למדרגת הכשרות הגבוהה ביותר של מנות בשריות. כאשר חברת קייטרינג מחזיקה בהכשר כזה מעיד הדבר על הקפדה בלתי מתפשרת בכל הקשור לכשרות הבשר, ולכן כל אורח חילוני, מסורתי, דתי או חרדי יכול ליהנות מהמנות ללא חשש ובראש שקט. המשמעות של קייטרינג מהדרין המציע מנות בשריות גלאט כשר היא גם רמה גבוהה ביותר בכל הקשור להכנת המנות. אנו פועלים תחת פיקוח הדוק מבחינת המוצרים, חומרי הגלם ומנות הכשרות שהשף שלנו מכין, דבר המבטיח כאמור הנאה ללא דאגה לכל המוזמנים.

 

גם כשר – גם טעים מאוד

 

אם חשבתם שקייטרינג כשר למהדרין צריך להיות פחות טעים מקייטרינג בכשרות נמוכה יותר, או ללא כשרות בכלל, כדאי שתחשבו שוב. למעשה, אצלנו אתם מוצאים שילוב נהדר שבין רמת כשרות גבוהה ביותר ובין איכות קולינארית מוקפדת של מאכלי גורמה מעולים. את המנות מתכנן ויוצר השף המנוסה שלנו שגם ישמח לייעץ לכם ולבנות איתכם את התפריט עבור האירוע, מתוך מגוון התפריטים הבשריים שאנו מציעים. האיכות הקולינרית של המנות שלנו ניכרת למעשה בכל שלבי ההכנה, החל בשימוש בחומרי גלם משובחים ללא פגם, דרך הכנה מוקפדת על ידי צוות מטבח מיומן בניתוחו של השף, ועד להגשה מוקפדת, נאה ואסתטית של המנות אל השולחנות על ידי מלצרים אדיבים ומנוסים. התפריט עבור האירוע שלכם עשוי לכלול מגוון מנות בשריות, דגים, סלטים, מאפים ולחמים, קינוחים ומנות פתיחה, אותם תוכלו להתאים לפי מסגרת התקציב, סוג האירוע והרכב המוזמנים. אנו נשמח כמובן לעמוד לרשותכם על מנת לבחור את המנות המתאימות ביותר.

 

להזמנת שירותי קייטרינג גלאט כשר פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!