קייטרינג גורמה כשר למהדרין

בחירת קייטרינג יוקרה לאירועים

 

 

בין אם מדובר בבר מצווה, חתונה, ברית או כל אירוע גדול או קטן שחשוב לכם, שירותי הקייטרינג משחקים תפקיד מרכזי שיקבע במידה רבה את ההצלחה. לכן יש להשקיע מחשבה מרובה בבחירת חברת קייטרינג יוקרה שתיתן מענה לצרכים, לרצונות וחלומות שלכם באופן מקצועי ורציני. לפניכם כמה דברים שחשוב לברר עם החברה לפני שאתם מבצעים את הבחירה:

 

 

contact

 

 

אזור פעילות – יש חברות קייטרינג יוקרתי המספקות את שירותיהן בכל רחבי הארץ. ואולם, במרבית המקרים הפעילות מתמקדת באזור מסוים, למשל ירושלים והסביבה, גוש דן, אזור הצפון, השפלה וכיוצא בזאת. חשוב לבדוק שהחברה אכן מסוגלת לפעול באזור הזה ושהדבר אינו כרוך בהוצאות גבוהות על הסעת ציוד ומזון למקום האירוע. מטבע הדברים, חברת קייטרינג אוכל יוקרתי כמו שלנו היושבת בירושלים, יכולה לספק הצעת מחיר טובה יותר לעיר הבירה וסביבתה לעומת חברות אחרות.

 

קייטרינג יוקרתי כשר – חשוב לזכור שחלק מבני המשפחה יכולה להיות שומרי כשרות ומצוות, ובטוח של תרצו להשאיר אותם מאוכזבים ורעבים בגלל שלא דאגתם לבחור בחברה בעלת הכשר. יחד עם זאת, חשוב גם לזכור שישנם אנשים שאינם מסתפקים בהכשר הרגיל של הרבנות הראשית או רבנות מקומית, ולכן לא יוכלו ליהנות מהמזון באירוע אפילו אם מדובר בקייטרינג כשר. לעומת זאת, החברה שלנו מספקת קייטרינג יוקרתי למהדרין עם הכשר של בד"צ העדה החרדית בירושלים. המשמעות היא שאיתנו כולם ללא יוצא מן הכלל יכולים ליהנות מהמזון באירוע.

 

ניסיון והמלצות – סביר להניח שלא תרצו להיות שפני הניסיון של חברת קייטרינג מתחילה. ראוי לזכור שכמו בתחומים אחרים גם כאן לניסיון יש משמעות, שכן חברה מנוסה כבר פיתחה תהליכי עבודה יעילים, יודעת לצפות בעיות ולפתור אותן מראש, ומכירה היטב את הצרכים והאילוצים שלכם. לכן, פנו אל חברות שמאחוריהן כבר שורה ארוכה של אירועים דומים לשלכם, וגם בקשו מהן המלצות על לקוחות שנהנו משירותיהן. דברו עם לקוח או שניים ונסו לברר על החוויה: האם עמדו בזמנים, האם נתנו ליווי אישי, האם צוות המלצרים היה אדיב ומיומן, האם הצעת המחיר הייתה הוגנת? וכמובן, שאלו אותו לגבי ההנאה מהמנות שהוגשו באירוע.

 

מגוון התפריטים והמנות – חברת קייטרינג יוקרה תעמיד לרשותכם מגוון רחב של תפריטים לבחירה, המתאימים לאירועים עם מאפיינים שונים. למשל, תפריט בופה חלבי או בהגשה עצמית, תפריט לשבת, תפריטים בשריים שונים, תפריט לבר מצווה, תפריט לארוחת בוקר, תפריט למסיבת אירוסין וכן הלאה. בתוך כך, התפריטים עצמם יהיו מורכבים ממבחר עשיר של מנות שתוכננו על ידי שף מנוסה. המבחר ייתן לכם חופש בחירה גדול מבחינת המנות המתאימות ביותר לסגנון האירוע ולהרכב המוזמנים.

 

אלו היו מספר קריטריונים לבחירה נכונה של קייטרינג אוכל יוקרתי. לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת שירותי קייטרינג יוקרתי פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!