קייטרינג גורמה כשר למהדרין

איך בוחרים קייטרינג יוקרתי לאירועים מיוחדים

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד, גדול או קטן, ואתם מעוניינים במענה מיטבי עבור הצרכים הקולינריים שלו, מוטב שתשקיעו את הזמן והמחשבה בבחירת חברת קייטרינג רצינית ואיכותית. קינג דיויד מספקת קייטרינג יוקרתי לאירועים מיוחדים עבור קשת רחבה של לקוחות, אירועים וצרכים, ועושה זאת ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

contact

 

 

 

 

  

בחירה נכונה של החברה

 

בין אם אתם מחפשים קייטרינג יוקרתי לאירועים קטנים או גדולים, חשוב שתשאלו כמה שאלות את אנשי החברה שאליה אתם פונים. ראשית, אם מדובר באירוע קטן יחסית בררו האם החברה אכן מספקת שירותים לסדרי גודל כאלו, ואם מדובר באירוע גדול במיוחד – חשוב לוודא שהיא ערוכה למשימה. שנית, עברו עוד בטלפון עם אנשי החברה על התפריטים הרלוונטיים עבורכם, בין אם מדובר בתפריט לארוחת בוקר, שבת, בר מצווה, בשרי, חלבי וכן הלאה. שימו לב שיש מגוון עשיר שמתאים לצרכיכם, ממנו תוכלו לבחור בהמשך עם אנשי החברה. אם המגוון אינו מספיק מבחינתכם כדאי לעבור לחברה הבאה.

 

בנוסף, שאלו את אנשי החברה לגבי תעודת הכשרות שלה. אם אין לכם אנשים דתיים במשפחה הרי שנושא הכשרות אינו משמעותי במיוחד עבורכם. ואולם, אם יש אנשים דתיים או חרדים במשפחה עליכם לברר מהי תעודת הכשרות המסוימת שיש לחברה, מאחר שלא כל האנשים מסתפקים בתעודות ההכשר של הרבנות הראשית או המקומית, והם מעוניינים בכשרות למהדרין.

 

כמו כן, בקשו להסתכל בתמונות שצולמו באירועים שונים של החברה, מה שיכול להעיד על הסגנון ועל רמת היוקרה והפאר שהיא מסוגלת להפיק. אל תתביישו ובקשו גם לדבר עם לקוחות שנהנו משירותי החברה, על מנת לוודא את שביעות רצונם.

 

חברתנו עומדת בכל הקריטריונים האלו עוד רבים אחרים, ונשמח להפנות אתכם אל לקוחות שימליצו עלינו. לפרטים נוספים ולהזמנת קייטרינג יוקרתי לאירועים מיוחדים פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!