קייטרינג גורמה כשר למהדרין

קייטרינג חלבי כשר למהדרין בירושלים

קייטרינג קינג דיויד גאה לעמיד לרשותכם תפריטים חלביים משובחים ברמת גורמה. מדובר בתפריטים שתוכננו בקפידה על ידי שף הבית שלנו המוכנים תחת ניצוחו על ידי צוות מטבח מיומן ומנוסה. אנו מציעים תפריט חלבי בהגשה אישית, תפריט חלבי לאירוע בופה , תפריט חלבי לארוחת בוקר, וכל זאת עם ליווי של השף והצוות המקצועי שלנו לבחירת של המנות. יש להדגיש כי קינג דיויד הוא קייטרינג חלבי כשר למהדרין בירושלים בהשגחת בד"צ העדה החרדית, מה שמבטיח התאמה לכל דרגה של שמירת כשרות של מוזמני האירוע.

 

contact

 

 

 

   

כמה מילים על קייטרינג חלבי

 

יש אנשים ששומעים על קייטרינג חלבי מהדרין בירושלים וחושבים שמדובר בחוויה קולינרית פחות טובה מאשר קייטרינג בשרי. ואולם, הם טועים בגדול! לקייטרינג חלבי יש כמה יתרונות חשובים על פני תפריטים בשריים. לדוגמא, מאכלים חלביים נוטים פחות להכביד על הבטן לעומת מנות בשריות, ולכן הם מצוינים גם לאירועים הנערכים באמצע היום מבלי לעייף את המוזמנים. שנית, עם המאכלים החלביים ניתן ליצור מגוון עשיר של שילובים המשווים לאירועי נופך של חגיגת גורמה יוקרתית. וכמובן, אי אפשר להשוות מבחינת הקינוחים בין קייטרינג חלבי ובשרי: בעוד שבתפריט הבשרי יש קינוחים טעימים מאוד אבל מוגבלים בגלל שהם פרווה, בקייטרינג חלבי יש אפשרויות רבות ומעולות של עוגות, גלידות, מילויים ועוד. לבסוף, תפריטים חלביים מתאימים מאוד גם לאירועי בופה שבהם מסתובבים המוזמנים, נוטלים לעצמם את המנות ועל הדרך משוחחים עם חברים ובני משפחה.

 

תפריט חלבי לאירוע בופה

 

אנו מציעים כאמור תפריט חלבי לאירוע בופה עם כלי פורצלן מפוארים וסכו"ם ייחודי, מגוון צבעי מפות ומפיות. מתוך התפריט העשיר ניתן לבחור בקשת רחבה של לחמים ומאפים, סלטים וגבינות, מנות ראשונות כגון לזניות וקיש ים תיכוני, מנות עיקריות של מגוון דגים, תוספות כמו נודלס במצע פטריות מטוגנות או ירקות מוקפצים, ומנות אחרונות כדוגמת גלידה חלבית ומגוון עוגות שמנת איכותיות.

 

לפרטים נוספים ולהזמנת שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין בירושלים פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 

או 054-7260008.

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!