קייטרינג גורמה כשר למהדרין

קייטרינג חלבי בד"צ העדה החרדית

 

לכל מי שמתכנן אירוע הכולל מוזמנים שומרי כשרות ומצוות, קייטרינג חלבי בד"צ העדה החרדית הוא בחירה מצוינת ואף חיונית. זאת לאור היתרונות המשמעותיים של קייטרינג חלבי בפני עצמו, ועמידה בדרישות הכשרות של כל המוזמנים מצד שני.

 

 

contact

 

 

 

 

 

למה דווקא קייטרינג חלבי?

 

יש כמה סיבות שבגללן קייטרינג חלבי הפך למבוקש בשנים האחרונות. ראשית, אנו רואים באחרונה מעבר לאורח חיים צמחוני אצל חלקים נרחבים באוכלוסייה, בין אם מסיבות בריאותיות או מוסריות. עבורם אירוע בשרי עלול להוות בעיה ויהיה עליהם להסתפק במנות פחות משביעות לעומת השאר, בעוד שבקייטרינג חלבי אין כל בעיה כזו ואפילו טבעונים יוכלו למצוא מענה טעים מאוד. שנית, קייטרינג חלבי מציע קינוחים יותר מגוונים וטעימים מאשר קייטרינג בשרי, בו חייבים להסתפק בקינוחי פרווה. בנוסף לכך, מכיוון שמאכלים חלביים מתעכלים יותר מהר הם אינם מכבידים על הבטן ומאפשרים למוזמנים להמשיך וליהנות מתחושה קלילה ונוחה בזמן האירוע ואחריו. מעבר לכך, תפריטים חלביים המוגשים בבופה, לארוחת בוקר או בהגשה אישית מציעים מגוון עשיר במיוחד של סלטים, מנות פתיחה, מנות עיקריות וכאמור גם קינוחים, שאינם נופלים במאום מהתפריט הבשרי.

 

ולמה קייטרינג חלבי של בד"ץ העדה החרדית?

 

קייטרינג חלבי בד"ץ העדה החרדית משמעו עמידה בדרישות כשרות גבוהות במיוחד, יותר מאשר דרגות כשרות אחרות שניתנות למשל על ידי רבנות מקומית או הרבנות הראשית. במידה שלאירוע מוזמנים גם אנשים מהמגזר החרדי, וכן אנשים מסוימים הנמנים על המגזר הדתי, הבחירה בכשרות זו מאפשרת להם ליהנות מהמטעמים באירוע ללא חשש. כך אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל האורחים באירוע ייצאו מרוצים, ועם הקייטרינג שלנו הם גם ייהנו מחוויה יוקרתית.

 

לפרטים נוספים ולהזמנת שירותי קייטרינג חלבי בד"צ העדה החרדית פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או

054-7260008.

 

 

 

 

 

 

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!