קייטרינג גורמה כשר למהדרין

קייטרינג בירושלים כשר למהדרין

מתכננים בר מצווה בכותל? חושבים לערוך חתונה בירושלים? שוקלים לקיים אירוע גדול או קטן למשפחה בעיר הבירה? אם כן, הבחירה המתבקשת תהיה קייטרינג בירושלים כשר למהדרין המאפשר לכל האורחים ליהנות מהמטעמים.

  

contact

 

 

 

  

כמה מילים על כשרות למהדרין

 

בישראל יש אנשים רבים המקפידים על כשרות ועל הוראות ההלכה בדרגות הקפדה שונות. במיוחד בעיר הקודש חיים שומרי מסורת, דתיים וחרדים אשר נזקקים למענה הולם עבור צרכי שמירת הכשרות שלהם. יתר על כן, בבירה מתגוררים הרבה מאוד אנשים המשתייכים למגזר החרדי, אשר לא יכולים ולא יסכימו להתפשר על פחות משירותי קייטרינג מהדרין בירושלים.

 

חשוב להבין כי ישנם מספר גופים, כמו רבנויות מקומיות הפזורות ברחבי הארץ והרבנות הראשית, אשר מעניקים תעודות כשרות. תעודות אלו מחייבות פיקוח הדוק ושוטף מטעם משגיח כשרות, תשלום שכרו, תשלום אגרות שנתיות ועמידה בכל הכללים. יחד עם זאת, רבים מקרב שומרי הכשרות, ובמיוחד במגזר החרדי, אינם מסתפקים בכשרות הבסיסית ולכן לא יוכלו ליהנות מהמאכלים המוגשים באירוע כזה. עבורם יש צורך להזמין שירותי קייטרינג כשר בירושלים עם הכשר של בד"צ העדה החרדית, כפי שאנו מציעים בקייטרינג קינג דיויד. מדובר בתעודת ההכשר הגבוהה ביותר שאפשר לקבל, המבטיחה את רמת הפיקוח הכי מחמירה וקפדנית. הפיקוח נעשה באופן שוטף ורצוף על ידי משגיח מטעם בד"צ העדה החרדית בירושלים, וכמו כן נערכות ביקורות שוטפות ונדרשת עמידה בכל ההיבטים – חומרי הגלם, הכנת המנות ואופן ההגשה. דברים אלו נכונים הן לגבי תפריטים חלביים והן לגבי תפריטים בשריים לצורך קייטרינג גלאט כשר בירושלים. מדובר בדרך שחיטה חלקה של בהמות העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת ההלכה, ולכן כל אורח מכל מגזר דתי יוכל ליהנות ממנות בשריות שאנו מגישים.

 

לא מתפשרים על מנות גורמה

 

חשוב להבין כי בחירה בקייטרינג מהדרין בירושלים אינה אומרת שיש לוותר כהוא זה על איכות המנות. נהפוך הוא: אנו מציעים תפריט מגוון במיוחד השופע במנות גורמה פרי יצירתו של שף הבית, בעל ניסיון עשיר, המפקח על עבודתו של צוות המטבח המקצועי. השף והצוות המקצועי שלנו עומדים לרשותכם עם הבנה מעמיקה של המנות שיכולות להתאים לאירועים שונים, החל בשבת חתן, דרך חתונה ועד לבר ובת מצווה, בהתאם להרכב המוזמנים, מקום ושעת האירוע, עדות של המוזמנים, מסגרת התקציב ועוד.


 

 

להזמנת שירותי קייטרינג בירושלים כשר למהדרין פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!