קייטרינג גורמה כשר למהדרין

למה צריך לדאוג עבור הפקת בר מצווה

בכותל המערבי בירושלים

 

את בר המצווה ניתן לקיים בכל בית כנסת אולם משפחות רבות בוחרות לקיים את הטקס במקום הקדוש ביותר לעם היהודי, הוא הכותל המערבי. את הטקס עצמו ניתן לקיים בכותל בשבוע של תאריך יום ההולדת ואפילו ללא עלות באמצעות העמותה האחראית על כך. ואולם, בר מצווה בכותל בירושלים אינו מתחיל ומסתיים עם הטקס עצמו יש לדאוג לעוד נושאים רבים.

 

contact

 

 

 

  

הכנות בסיסיות לבר המצווה

 

ראשית, עבור הפקת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים שתהיה טובה באמת, יש להתחשב בצרכים של המוזמנים. לדוגמא, ייתכן שיש אנשים שמגיעים מרחוק, אינם מכירים את הכבישים בעיר ועלולים להסתבך בהגעה לכותל. לכן יש לשקול הסעה מאורגנת שלוקחת את המוזמנים החל מנקודה מסוימת, או לכל הפחות לתת הנחיות ברורות מאוד להגעה. שנית, ייתכן שיהיו אנשים שירצו כבר להישאר ללון בעיר הבירה, ובמקרה זה כדאי שיהיו לכם המלצות על מקומות טובים שגם יספקו הנחה. מעבר לכך, ייתכן שתרצו לשלב עם הטקס של בר מצווה בכותל המערבי בירושלים גם סיור במקומות שונים בעיר, ובכך לתת עוד טעימה מסקרנת, מקודשת ומגבשת לכל המוזמנים.

 

נושא המזון בבר המצווה

 

אחד הנושאים החשובים ביותר של הפקת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים הוא כמובן המזון. אמנם הדבר נכון לגבי כל הפקת בר מצווה בכל מקום בארץ, אולם קדושת העיר שבחרתם מחייבת שירותי קייטרינג משובחים ויוקרתיים שיכבדו את המעמד. במקרים רבים מדובר בארוחת צהריים או בוקר מאוחרת המתקיימת אחרי הטקס, כאשר חלק מהמוזמנים כבר ימשיכו הלאה אחרי הארוחה לדרכם, ותהיה לפניהם נסיעה לא קצרה. על כן, את שיוגש בבר המצווה יש לבנות בצורה חכמה, בהתאם לשעה ביום, הרכב המוזמנים והעדפות קולינריות שונות, בחירה בתפריט חלבי או בשרי, ועוד מספר פרמטרים. אנשי חברתנו יסייעו לכם בבחירה נכונה של מנות וקבלת החלטות לגבי כל הפן הקולינרי של האירוע והפקתו. ולבסוף, ביום חגכם נדאג שכל הקשור למזון יעבור על הצד החלק והנוח ביותר עבורכם ועבור האורחים, באופן מכובד, מפואר ויוקרתי, ובעוד אתם פנויים לגמרי להתרגש ולשמוח עם בנכם.

 

להזמנת שירותי קייטרינג עבור בר מצווה בכותל המערבי בירושלים פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633

או 054-7260008.

 

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!