קייטרינג גורמה כשר למהדרין

קייטרינג לאירועים כשר למהדרין בכותל

מתכננים בר מצווה בכותל המערבי? מעוניינים לכבד את המוזמנים בארוחה יוקרתית ומפוארת? רוצים להגשים את החלומות שלכם ושל בנכם? אם כן, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בקייטרינג קינג דיויד, חברת קייטרינג משובחת הפועלת בעיר הבירה ומכירה היטב את צרכי האירוע המתקרב לטובה.

 

contact

 

 

 

  

קייטרינג כשר למהדרין

 

אם תחפשו חברות קייטרינג עבור האירוע שלכם תוכלו למצוא כמה אפשרויות, אך חשוב להבין שהחברות נבדלות זו מזו במספר פרמטרים חשובים. כך לדוגמא, חברתנו היא בעלת הכשר של בד"צ העדה החרדית בירושלים, דבר המחייב אותנו להשגחה והקפדה מתמדת על כל פרט מבחינת חומרי הגלם, הכנת התפריט והתנהלות המטבח. מלבד העובדה שבכך אתם מבטיחים לעצמכם מזון איכותי ביותר, קייטרינג אירועים כשר למהדרין בכותל יבטיח גם שכל המוזמנים יוכלו ליהנות מהמטעמים בלי דאגה או חשש. למעשה, תעודת ההכשר שלנו היא הגבוהה ביותר ולכן יכולה להתאים גם לחרדים הנמנים על בני המשפחה, או לכל אדם מישראל שאינו מסתפק בתעודות הכשרות של הרבנות הראשית או רבנויות מקומיות.

 

רמת הקייטרינג – בין "רגיל" למפואר

 

הבדל נוסף בין חברות הקייטרינג השונות היא רמת הפאר של ההפקה. זכרו: בר מצווה בכותל הוא אירוע של פעם בחיים במקום הקדוש ביותר לעמנו, ולכן כדאי לתת לו את הכבוד ההולם. גישה זו ניכרת בכל פעילותה של חברתנו, לרבות והמגוונות שאנו מציעים לבחירה, בעיצובי השולחנות המהודרים, בכלי ההגשה המפוארים, בצוות המלצרים האדיב, ובכל פרט אחר. כך תבטיחו לעצמכם אירוע בלתי נשכח מכל הבחינות, שישאיר טעם טוב ויקצור שבחים מפי כל המוזמנים.

 

להזמנת שירותי קייטרינג לאירועים כשר למהדרין בכותל פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 02-5021633 או 054-7260008.

 

קינג דיויד

​02-5021633

 

פייסבוק קינג דיויד

מצא אותנו!